Ұлы ғарышкермен сұхбат

Біз 65 мектеп-гимназия оқушылары 12.04.2015 жылы Тұран – Астана университетіне ғарышкерлер күніне байланысты Тоқтар Әубәкіровпен кездесуде болдық. Ол кездесу ерекше, жоғарғы деңгейде өтті. Әрбір адамзат баласына Тоқтар Әубәкіровпен кездесу арман. Сол арман бізге бұйырған екен. Сұхбат керемет болды. Біз сөз сөйлей алмасақ та, ойымыздағы сұрақты жеткізе алмасақ та, біз оған еш өкінбейміз. Адамның күні адаммен. Бір күні тағы сондай сәт туар. Біз еш өкінбейміз. Бетпе-бет көрдік, сыр бөлістік. Ол кісінің бізге айтылған тілектерінің бірін айтатын болсақ «Білімді болындар» біз осындай ағаларымыздың барына қуанамыз, мақтанамыз. Ол кісінің айтылған сөздері, оқ жетпес қиыншылықтың белесінен өткенін қиыншылықты жеңе білуді, білімді болуды нақышымен келтіріп жеткізді.  Бізді осындай тұлғамен сұхбаттасуға жетелеген сынып жетекшіміз Руайда Сейльжановнаға алғыс білдіреміз.

Добавлено: 13.04.2015 в 11:00