«Жасөспірім шақ ерекшелігі»

2014 ж. 07.10№65 МГ актзалында мектеп психологтары Куспанова Ш.Ж. мен Исаева М.Н. жасөспірімдер арасында деструктивті мінез-құлықтың алдын алу бойынша отбасы, мектеп және қоғам өзара қатынасы іс-шаралар өткізу кестесіне сәйкес ата-аналар жиналысын өткізді. «Жасөспірім шақ ерекшелігі», «Психологические особенности подросткового возраста.  Преодоление трудностей в решении конфликтных ситуаций» тақырыбында өткен 7-8 сынып оқушыларының  жиналысына 81 ата-ана қатысты. Жиналыс барысында  ІІМ құрметті қызметкері, ардагер полковник Рахимгулов М.М. сөз сөйледі. Тақырып бойынша дәріс оқылып,  «Қуанышпен өмір сүр», «Дети видят, дети делают» бейнероликтер көрсетілді. «Отбасындағы қарым-қатынас кемшіліктерін түзету жаттығуы» тренинг өткізілді. Ата-аналар көкейінде жүрген сұрақтарға жауап алды, өз ойларын ортамен бөлісті, конфликті жағдай кезінде жасөспірімге  қандай көмек беру туралы бірқатар ұсыныстар алды.

Добавлено: 10.10.2014 в 18:00